Autodoprava - o nás

Autodoprava - hydraulická ruka

Společnost elkawe je rodinná firma, která poskytuje kvalitní autodopravu a logistiku již od roku 1995.

Individuálně se věnujeme každému z našich zákazníků a volíme nejefektivnější řešení jeho požadavků. Díky vzájemné spolupráci s dalšími dopravními firmami jsme schopni vyřešit jakékoli požadavky našich zákazníků.

Vozový park čítá přes 25 vozidel s celkovou přepravní kapacitou větší než 500 palet a více než 300t. Velikost našeho vozového parku nás sice neřadí mezi velké dopravce, ale podle ohlasů našich zákazníků, kvalita našich služeb převyšuje i některé giganty v tomto oboru.

Rozsah našeho vozového parku je od pick-upu přes naše tradiční rozvážková vozidla, standartní plachtové valníky až po speciály na přepravu vysokozdvižných vozíků, hydraulická čela, hydraulické ruky se specializací na stěhování stavebních buněk / kontejnerů a návěsy nebo velkoobjemové soupravy.

autodoprava

Tak značná rozmanitost vozového parku nám napomáhá k rychlé, kvalitní a bezproblémové realizaci standartních i těch méně standartních zakázek. Při řešení těch opravdu nestandartních požadavků na přepravu využíváme již zmíněné spolupráce s jinými dopravci. Snažíme se tak v maximální možné míře vyhovět požadavkům svých zákazníků. I z tohoto důvodu jsme začali poskytovat skladovací služby.

autodoprava